Udany start graczy z Polski w Slovenian Open 2017

Siedem medali wywalczyli zawodnicy z Polski w trakcie turnieju ICO Masters-Serie o randze 1000 punktów w Słowenii, który odbył się w dniach 18-19 marca w uroczej miejscowości Lasko.

Złoto w kategorii panów powyżej 50 lat zdobył Bogdan Mieżyński ze Szczecina. W tej samej kategorii medal brązowy zdobył Jerzy Maliszewski z Wrocławia.

o50male

Srebrny medal zdobyła Sabina Schabek ze Szczecina, która w Słowenii wystartowała w kategorii kobiet powyżej 35lat.

o35women

Dobrze spisali się nasi juniorzy, którzy w każdym meczu ostro walczyli o każdy punkt. W efekcie na podium rozgrywki ukończyło trzech naszych zawodników. W kategorii dziewcząt do lat 18 brąz zdobyła Zosia Wincenciak ze Skawiny.

u18female

W tej samej kategorii wiekowej, ale wśród chłopców 3 miejsce wywalczył Kacper Bezak, trenujący w skawińskim klubie.

u18male

Jego młodszy kolega, Mateusz Faska, w swej kategorii do lat 14 był poza podium, ale w grze podwójnej do lat 18 wywalczył brazowy medal w parze z Janem Scavnickim ze Słowacji.

u18maledouble

Bardzo dobrze spisali się też bracia Janczuńscy trenujący w Skawinie. Adrian Janczuński zdobył srebro w kategorii chłopców do lat 14.

u14male

Natomiast Kamil Janczuński startował w kategorii chłopców do lat 12 i rozgrywki ukończył na 3 miejscu.