Praca/wolontariat

Jako organizatorzy imprez sportowych i rekreacyjnych czasami potrzebujemy dodatkowego wsparcia.

Może ono mieć charakter wolontariatu, stażu lub czasowej pracy zadaniowej.

  1. Tworzymy zespół osób:

# otwartych #  kreatywnych # ambitnych # kochających sport # szukających wyzwań i nowych doświadczeń.

  1. Proponujemy działania w następujących obszarach:

#organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych w crossmintonie  # PR  i marketing w sporcie # komunikacja z zawodnikami, uczestnikami  wydarzeń towarzyszących # obsługa techniczna imprez # biuro zawodów # sędziowanie # animacja gier i zabaw z crosmintonem # masaż, fizjoterapia.

  1. Dołącz do nas gdy:

# interesujesz się sportem i znasz jego specyfikę # masz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi # lubisz i umiesz pracować w zespole # masz umiejętności organizacyjne # dobrze znasz obsługę pakietu MS Office # swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

  1. Gwarantujemy:

# certyfikat potwierdzajacy wolantariat # cenne doświadczenie # znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań # szansę poznania ciekawych ludzi # – możliwość realizacji własnych pasji  # udział w warsztatach i szkoleniach ( ICO-Basic) do uzyskania certyfikatów animatora i sędziego crossmintona  # wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

  1. Zakresy obowiązków:

# opracowywanie planu działania # promocja i organizacja imprezy sportowej lub rekreacyjnej # rekrutacja oraz zarządzanie zespołem wolontariuszy # monitoring rynku # nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami oraz podmiotami współpracującymi #  wsparcie przy bieżących działaniach organizacyjnych.

Aktualne oferty:

Wolontariat/praca przy organizacji turniejów w 2019 roku

Kontakt:

Crossminton Polska – info@crossminton.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na  w/w adres. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).