Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Crossminton STARS Double Open & Junior CUP- ICO National Series (100points)

11/01/2020

Przed nami kolejne otwarte babickie rozgrywki crossmintonowe. Po udanej ubiegłorocznej premierze w grafiku Hali Sportowej GOSiR Stare Babice ponownie zaplanowano kolejny turniej crossmintona.

Na terenie gminnego kompleksu sportowego przy ul. Południowej 2B, w miejscowości Zielonki Parcela, 11 stycznia 2020 roku zawodnicy rywalizować będą o trofea w turnieju zaliczanym do międzynarodowego rankingu – „ICO Crossminton STARS Double Open & Junior Cup”.

Dorośli wystartują w grach podwójnych, natomiast młodzież do lat czternastu o zwycięstwo walczyć będzie w grach pojedynczych.  Zawody maja rangę 100 punktów i tyle też uzyskają do rankingu zwycięzcy poszczególnych kategorii, a pozostali zawodnicy proporcjonalnie mniej.

W imieniu organizatorów – GOSiR Stare Babice i Polskiej Akadamii Crossmintona PACROSS  zapraszamy wszystkich do wypróbowania nowej formy rywalizacji sportowej. Ci, którzy nie czują się na siłach by wystartować w turnieju, będą mile widziani jako kibice.

Szczegóły dotyczące turnieju i zasad uczestnictwa w ogłoszeniach poniżej, a rejestracja poprzez link do formularza zgłoszeniowego.

Ogłoszenie –  INFOpol100StareBabiceStycz2020

Announcement – INFOangICO100StareBabice2020

Registration/zapisy – on www.crossminton.org (via the Ophardt system) – HERE/tutaj 

                                      – formularz/form –   dostępny do/available to 4.01.2020

Draft/schemat rozgrywek  – dostępny od/available from 10.01.2020

DraftICOBabickiCrossmintonDouble&JuniorCUP2020

HarmonogramGierDouble&JuniorCUP2020