Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

500 – Blackminton® STARS Stare Babice 2019

16/02/2019

Premiera blackmintonowych rozgrywek w Starych Babicach

               Turnieje blackmintona to wyjątkowe rozgrywki, które jako regularne zawody sportowe organizowane są jak dotąd tylko w Polsce. W połowie lutego rywalizacja świecącymi speederami w światłach UV odbywała się w Hali Sportowej GOSiR w gminie Stare Babice pod Warszawą.

Wieczorem, po godzinie 19tej w całej hali wygaszono oświetlenie i rozpoczął się turniej „Blackminton®STARS Stare Babice 2019”.  Zawodnicy walczyli o zwycięstwo w ciemności grając świecącymi speederami. Fluorescencyjne linie boisk oraz wymalowani specjalnymi farbami gracze byli widoczni dzięki oświetleniu UV. „Niesamowite widowisko, na długo pozostające w pamięci” – tak twierdzili ci, którzy pojawili się na trybunach, by obserwować nowatorski rodzaj rywalizacji sportowej.  Zawodnicy walczyli o trofea w grach pojedynczych, trzech kategoriach wiekowych.

Podobnie jak w dziennym turnieju, najwyższe miejsce na podium wśród pań zajęła Zosia Wincenciak ze Skawiny, w kategorii Open najwyżej na podium stanął Artur Nowogórski z Konstancina-Jeziornej, a rywalizację panów powyżej 40 lat wygrał Piotr Gawlak z Gorlic. Pełna lista zwycięzców blackmintonowych rozgrywek dostępna na stronie wydarzenia FB: www.facebook.com/events/220560908885441/permalink/243269716614560/ 

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i wspaniałą sportową atmosferę.

Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomagali nam w organizacji rozgrywek. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie udzielone nam ze strony GOSiR Stare Babice- gospodarzy obiektu.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

Lidia Bomirska

Wyniki/Rezults => Results100TMBlackmintonSTARSStareBabice2019

Galeria medalistów => ZwycięzcyBlackmintonSTARS Stare Babice 2019

 

 

Szczegóły

Data:
16/02/2019
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizatorzy

Polska Akademia Crossmintona
Crossminton.pl
Sportteam

Miejsce wydarzenia

Hala Sportowa GOSiR Stare Babice
ul. Południowa 2B
Zielonki Parcela, mazowieckie 05-082
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia