Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

250-ICO Crossminton-STARS Stare Babice 2019

16/02/2019

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Crossmintonie

Kolejny cykl rozgrywek crossmintonowych rozpoczął  16 lutego w Starych Babicach koło Warszawy.  Zawodnicy, kibice i organizatorzy, spotkali się w nowoczesnej Hali Sportowej GOSiR,  by po raz kolejny spędzić dzień ze speederem  w powietrzu i rakietą w ręku. Zdrowa rywalizacja towarzyszyła uczestnikom rozgrywek w wyścigu po trofea i tytuły Międzynarodowego Mistrza/Mistrzyni Polski w różnych kategoriach wiekowych  w grach singlowych i deblowych.  Było dużo wrażeń i zaskakujacych zwrotów sytuacji, a niepewność wygranej w tegorocznych rozgrywkach towarzyszyła wielu zawodnikom, bo turniej zaliczany do rankingu ICO, był dostępny również dla graczy z innych krajów.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i wspaniałą sportową atmosferę. Życzymy Wam, by doświadczenia zdobyte w rozegranych tutaj meczach pomogły w przygotowaniach do tegorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się na początku lipca w Budapeszcie.

Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomagali nam w organizacji rozgrywek, w szczególności zespołowi SPORTTEAM.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie udzielone nam ze strony GOSiR Stare Babice- gospodarzy obiektu.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

Wyniki/Rezults => ResultsICO-25OTM-StareBabice2019 

Galeria medalistów => Medaliści-MMP-2019  

 

 

 

 

 

Organizatorzy

Polska Akademia Crossmintona
Crossminton.pl
Sportteam

Miejsce wydarzenia

Hala Sportowa GOSiR Stare Babice
ul. Południowa 2B
Zielonki Parcela, mazowieckie 05-082
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia