Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

250-ICO Crossminton-STARS Stare Babice 2019

Luty 16

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Crossmintonie

Kolejny cykl rozgrywek crossmintonowych rozpocznie się  16 lutego w Starych Babicach koło Warszawy.  Zawodnicy, kibice i organizatorzy, spotkają się w nowoczesnej Hali Sportowej GOSiR,  by po raz kolejny spędzić dzień ze speederem  w powietrzu i rakietą w ręku. Zdrowa rywalizacja będzie towarzyszyć uczestnikom rozgrywek w sięgnięciu po trofea i tytuły Międzynarodowego Mistrza/Mistrzyni Polski w różnych kategoriach wiekowych  w grach singlowych i deblowych.  Z pewnością wrażeń nie zabraknie, a niepewność wygranej w tegorocznych rozgrywkach towarzyszyć może wielu zawodnikom, bo turniej zaliczany jest do rankingu ICO i jest dostępny również dla graczy z innych krajów. Zatem dopóki speeder w grze, wszystko się może zdarzyć.

Warto przypomnieć, że lutowe zawody to uwertura do jeszcze większego święta sportu, jakim będą tegoroczne Mistrzostwa Świata w Budapeszcie. Wielu graczy z Polski planuje tam w lipcu powalczyć o prymat na świecie.
Serdecznie zapraszamy na kolejny pokaz naszych możliwości wszystkich miłośników sportów rakietowych i zwolenników aktywności fizycznej. Na turnieju pojawią się aktualni Mistrzowie Polski i Mistrzowie z lat ubiegłych, w tym reprezentanci kraju z poprzednich Mistrzostw Świata rozegranych w 2017 roku w Warszawie oraz Mistrzostw Europy, które odbyły się w 2018 roku w Norwegii.
Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w ogłoszeniu poniżej, a rejestrować można się przez ICO-Ophardt-System lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego u dołu strony.

Ogłoszenie – INFO-ICO250StareBabice2019

Announcement – INFO-ICO250StareBabice2019

Registration/zapisy – Sign up – available to/dostępny do 2.02.2019.

Draft/schemat rozgrywek – available from/dostępny od 14.02.2019.

Timetable/harmonogram czasowy – available from/dostępny od 14.02.2019.

Live Scores – available from/dostępny od 15.02.2019.

 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju – stan na 25.01.2019/ The list of players registered for the tournament – as at 25.01.2019:
kategorie singlowe ICO:
Female singles: 1.ARCTANDER KRISTENSEN Ida (NOR); 2.ARCTANDER Stine Myrland (NOR); 3.NYGARD Elwira (POL); 4.WIKLAŃSKA Natalia (POL); 5.SOTOMSKA Monika (POL); 6. WINCENCIAK Zofia (POL); 7.KOCAŃDA Agnieszka (POL); 8.WITWICKA Katarzyna (POL); 9.PAKUŁA Magdalena (POL);
Open singles (all genders, mixed): 1.BRANDT Erik (NOR); 2.MIŁOŃ Sławomir (POL); 3.PASCHE Stian (NOR); 4.WILKOSZ Wojciech (POL); 5.MADEJ Sebastian (POL); 6.GRONTMAN Igor (POL); 7.KNAPCZYK Mateusz (POL);
Male singles: Seniors 40+: 1.CHMIELEWSKI Grzegorz (POL); 2.KOWALCZYK Mariusz (POL); 3.PAŁKIEWICZ Hubert (POL); 4.PASCHE Morten (NOR); 5.PLISZKA Dariusz (POL); 6.SAWICKI Mariusz (POL); 7.WIKLAŃSKI Wojciech (POL); 8.ĆWIĄKAŁA Dariusz (POL); 9.MALISZEWSKI Rafał (POL); 10.NOWOGÓRSKI Artur (POL); 11.NOWOGÓRSKI Dariusz (POL); 12.WRÓBEL Jacek (POL);
Male singles: Seniors 50+: 1.CZEREMUŻYŃSKI Jacek (POL); 2.TRACZ Andrzej (POL); 3.WINCENCIAK Jan (POL); 4.ŁĘSKI Paweł (POL); 5.GAWLAK Piotr (POL); 6.KNOT Jerzy (POL);
Female singles: Seniors 40+: 1.JAGIEŁŁO Beata (POL); 2.KOŚCIUK Marzena (POL); 3.KOWALCZYK Joanna (POL); 4.NYGARD BERNTZEN Siv Aida (NOR);
Female singles: Seniors 50+: 1.SĘK Krystyna (POL); 2.MORAWSKA Anna (POL); 3.WÓJCIK Monika (POL); 4.BOMIRSKA LIdia (POL);
Female singles: Juniors U18: 1.MATYSZKOWICZ Agata (POL);
Male singles: Juniors U18: 1.RYBAK Mateusz (POL); 2.OŚLIZŁO Piotr (POL);
Female singles: Juniors U14: 1.
Male singles: Juniors U14: 1.RYBAK Michał (POL); 2.OŚLIZŁO Mateusz (POL)
Female singles: Juniors U12: 1.
Male singles: Juniors U12: 1.MIŁOŃ Filip (POL);
kategorie deblowe ICO:
Open DOUBLES (all genders):1.Pliszka Dariusz (POL)/Pasche Stian (NOR); 2.Knot Jerzy (POL)/ Gawlak Piotr (POL); 3.Łęski Paweł (POL)/ Ćwiąkała Dariusz (POL); 4.Sawicki Mariusz (POL)/ Woźniak Michał (POL); 5.Chmielewski Grzegorz (POL)/ Wróbel Jacek (POL);
Female DOUBLES:1.Arctander Stine Myrland (NOR)/ NYGARD BERNTZEN Siv Aida (NOR); 2.Witwicka katarzyna(POL)/ Kocańda Agnieszka (POL);
Mixed DOUBLES:1.Brandt Erik (NOR)/Arctander Kristensen Ida (NOR); 2.Kowalczyk Joanna (POL)/ Kowalczyk Mariusz (POL); 3.Nygaard Elwira (POL)/Pasche Morten (NOR); 4.Wiklańska Natalia (POL)/Wiklański Wojciech (POL); 5.Jagiełło Beata (POL)/ Wilkosz Wojciech (POL); 6.Wincenciak Zofia (POL)/ Knapczyk Mateusz (POL);
Female DOUBLES Junior U18:1.
Male DOUBLES JuniorU18:1.

 

Organizatorzy

Polska Akademia Crossmintona
Crossminton.pl
Sportteam

Miejsce

GOSiR Stare Babice
ul. Południowa 2B
Zielonki Parcela, mazowieckie 05-082
+ Google Map
Strona internetowa:
https://gosirstarebabice.pl/