Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

100p.-VI Skawiński Turniej Crossmintona

27/04/2019

 

W sobotę 27 kwietnia, po raz szósty w turniejowej setce Halą Sportową CKiS, przy Konstytucji 3 Maja 4 zawładną fascynaci szybkiej lotki.

Szansę na zdobycie max 100 punktów do rankingu Crossminton – STARS 2019, będą mieli juniorzy i seniorzy, którzy stoczą singlowe pojedynki, w kategoriach zgodnych z zasadami ICO.

Patronat nad VI Skawińskim Turniejem Crossmintona objęła Polska Akademia Crossmintona “Pacross” i Crossminton.pl.

Organizatorzy zawodów Centrum Kultury i Sportu w Skawinie wraz z Klubem Crossmintona „Wolf Fighters” zapraszają wszystkich swoich stałych bywalców oraz nowych zawodników, którzy po raz pierwszy zechcą zaprezentować swoje crossmintonowe umiejętności na naszych polach gry.

Turniej nie wymaga licencji ICO – zapraszamy również amatorów. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu do gry.

Szybka lotka = szybka decyzja i … do zobaczenia!

 

Ogłoszenie/Announcement VI Skawiński Turniej Crossmintona_Regulamin 2019 

Rejestracja/Registration – formularz – dostępny do 13.04.2019/available to 13.04.2019.

Schemat rozgrywek/Draft – dostępny od 26.04.2019/available from 26.04.2019. 

Harmonogram czasowy/Timetable – dostępny od 26.04.2019/available from 26.04.2019. 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju– stan na 24.04.2019 / The list of players registered for the tournament – as at 24.04.2019:

kategorie singlowe ICO/ ICO singles categories:

Female singles: 1.Joniec Lidia; 2.Bisztyga Dorota;

Open singles (all genders, mixed): 1.Knapczyk Mateusz; 2.Battaza Rafał;

Male singles: Seniors 40+: 1.Swęd Damian; 2.Jancunski Andrzej;

Male singles: Seniors 50+: 1.Borowski Józef; 2.Wincenciak Jan; 3.Gawlak Piotr;

Female singles: Seniors 40+: 1.Jancunska Gabija; 2.Faska Anna; 3.Gudzowska-Popowicz Monika; 4.Bisztyga Renata;

Female singles: Seniors 50+: 1.

Female singles: Juniors U18: 1.

Male singles: Juniors U18: 1.Jancunski Adrian; 2.Faska Mateusz; 3.Rybak Mateusz;

Female singles: Juniors U14: 1.Gołdasz Martyna;

Male singles: Juniors U14: 1.Jancunski Kamil; 2.Śmiech Bartosz; 3.Ćwięka Korneliusz; 4.Rybak Michał;

Female singles: Juniors U12: 1.Gorczyca Alicja; 2.

Male singles: Juniors U12: 1.Mędrek Tytus; 2.Kochana Piotr; 3.Dryja Dominik; 4.Kłys Tymoteusz; 5.Zwonek Rafał;

Open singles: Juniors U10: 1.Gołdasz Michał; 2.Wójtowicz Antoni; 3.Pietryk Sebastian; 4.Ćwięka Dominika; 5.Kondek Szymon; 6.Sonik Oskar;

 

 

 

 

Szczegóły

Data:
27/04/2019
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizatorzy

CKiS Skawina
Klub Crossmintona „Wolf Fighters”

Miejsce

Hala Widowiskowo-Sportowa Skawina
Konstytucji 3 Maja 4
SKAWINA, małopolskie 32 050 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
ckis.pl