• To wydarzenie minęło.

100p.- Crossminton-Stars TARNOVIA CUP 2019

27/04/2019

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Crossmintonie

Pod koniec kwietnia była okazja powalczyć o tytuły Mistrzów Wielkopolski w różnych kategoriach wiekowych w turnieju organizowanym przez  klub UKS ATLAS z Tarnowa Podgórnego. Zawody odbyły się w Hali Sportowej OSiR w Tarnowie Podgórnym.

Turniej ma rangę 100 punktów w rankingu Crossminton-STARS Poland 2019, co oznacza, że każdy uczestnik otrzyma pewna pulę punktów rankingowych, zależną od miejsca zajętego w klasyfikacji końcowej.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy za udział w turnieju.

Wyniki => STARSresults100TMTarnoviaCup2019

Poniżej prezentyjemy zwycięzców i zdobywców tytułu Mistrza Wielkopolski:

Wśród kobiet triumfowała Zofia Wincenciak ze Skawiny, a srebro wywalczyła Danuta Stawarz z Poznania. Trzecie miejsce zajęły Monika Stępień z Koszalina i Joanna Kapłon z Tarnowa Podgórnego.

W kategorii  OPEN najlepszym okazał się Michał Kwiatkowski, a drugie miejsce zajął Marek Żarnowski (obaj z Tarnowa Podgórnego). Trzecie miejsce na podium wywalczyli Szymon Stawarz z Poznania i Mariusz Glaza z Tarnowa Podgórnego.

Fascynujące mecze rozegrali juniorzy w kategorii U12 Open, trenujący crossmintona w klubie UKS ATLAS. Najlepsza w tej rywalizacji była Anna Augustyniak. Srebrny medal wywalczył  Mateusz Glaza. Na trzecim miejscu rywalizację ukończyli Martyna Zakrzewska i Maksymilian Kozicz.