Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

100-CROSSMINTON STARS Brzeszcze 2018

Czerwiec 16

Otwarte Mistrzostwa Brzeszcz w Crossmintonie 2018

100pkt./ranking STARS oraz 100pkt/ranking ICO 

Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy na kolejną edycję  czerwcowej „setki” w Brzeszczach. Turniej ten jest kolejną edycją letnich Otwartych Mistrzostw Brzeszcz, zatem zwycięzcy poszczególnych kategorii przez najbliższy rok będą z dumą dzierżyć tytuł Mistrza Brzeszcz.
Organizatorzy, jako jeden z najliczniejszych klubów w Polsce zapewniają, że będzie z kim powalczyć o te 100 punktów:) Będą seniorzy i liczna grupa juniorów, będą medale i super atmosfera – wiemy, że czujecie się tu jak w domu – pierwszy turniej w Brzeszczach odbył się w 2011 roku!!

Szczegóły w ogłoszeniu poniżej, zapisy do 8 czerwca poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie u Beaty Jagiełło – +48 785 – 708 – 558.

Turniej nie wymaga licencji ICO – zapraszamy również amatorów. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu do gry.
Czekamy na Was!

Ogłoszenie/Announcement – INFO-MistrzostwaBrzeszcz-16czerwca2018

Rejestracja/Registration – formularz – dostępny do 12.06.2018/available to 12.06.2018.

Schemat rozgrywek/Draft – dostępny od 15.06.2018/available from 15.06.2018. 

Harmonogram czasowy/Timetable – dostępny od 15.06.2018/available from 15.06.2018. 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju– stan na 6.05.2018 / The list of players registered for the tournament – as at 6.03.2018:

kategorie singlowe ICO/ ICO singles categories:

Female singles: 1.Grzegory Olga;

Open singles (all genders, mixed): 1.Madej Sebastian; 2.Miłoń Sławomir; 3.Wilkosz Wojciech;

Male singles: Seniors 40+: 1.Jagiełło Wojciech; 2.Kłoda Robert; 3.Kowalczyk Mariusz; 4.Sawicki Mariusz; 5.Swęd Damian;

Male singles: Seniors 50+: 1.

Female singles: Seniors 40+: 1.Chalcarz Aneta; 2.Kowalczyk Joanna; 3.Jagiełło Beata;

Female singles: Seniors 50+: 1.

Female singles: Juniors U18: 1.

Male singles: Juniors U18: 1.Kacorzyk Filip; 2.Rybak Mateusz;

Female singles: Juniors U14: 1.Czepiec Emila;

Male singles: Juniors U14: 1.Rybak Michał;

Female singles: Juniors U12: 1.Spytkowska Justyna; 2.Wachowicz Anna;

Male singles: Juniors U12: 1.Jagiełło Jakub; 2.Jagiełło Szymon; 3.Miłoń Filip;

kategorie deblowe ICO/ ICO doubles categories:

Open DOUBLES (all genders):1.

Female DOUBLES:1.

Mixed DOUBLES:1.Kowalczyk Joanna/Kowalczyk Mariusz; 2.Sawicki Mariusz/Jagiełło Beata;

Female DOUBLES U18:1.

Male DOUBLES U18:1.

 

Organizatorzy

Hala Sportowa Brzeszcze
Ośrodek Kultury w Brzeszczach
stowarzyszenie crossmintona speed club brzeszcze

Miejsce

Hala Sportowa w Brzeszczach
Brzeszcze, Małopolska Polska + Google Map