Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wyjątkowy Obóz Multisportowy z Crossmintonem

8 sierpnia @ 12:00 am - 18 sierpnia @ 12:00 am

Wyjątkowy Obóz Multisportowy z Crossmintonem! 

 

Termin: 6-18.08.2021

Organizator: Biuro Turystyki Orion

Miejsce: Gościniec H.A.T.A. ul. Świętej Rozalii 9, 34-441 Niedzica

Drodzy gracze, miłośnicy Crossmintona, mamy wakacyjną propozycję dla najmłodszej części naszej społeczności 🙂

Zaprzyjaźnione Biuro Turystyki Orion z Warszawy wprowadziło do swojej młodzieżowej oferty nowy program – Wyjątkowy Obóz Multisportowy – WOMBAT, czyli oryginalną propozycję dla młodych ludzi, którzy szukają nietypowych sportowych wyzwań.

W programie cała paleta dyscyplin, których próżno szukać na innych wyjazdach. Nas oczywiście najbardziej cieszy fakt, że wśród nich znalazł się Crossminton, ale nie jest to jedyna oryginalna atrakcja. Poza naszym ulubionym sportem rakietowym znajdziecie tam aktywności równie niespotykane na obozach młodzieżowych – capoeirę, ultimate frisbee, a nawet wprowadzenie do white water – czyli naukę poruszania się różnymi rodzajami kajaków oraz rafting, czyli pontonowy spływ Dunajcem!

Nie zabraknie też czasu na odpoczynek na plaży oraz zwiedzanie – piesze i rowerowe. A jest co zwiedzać, bo organizator zaprasza w Pieniny, a dokładniej do Niedzicy położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim!

Szczegółowy program znajdziecie na stronie BT Orion. Zapraszamy też na nowy fanpage poświęcony WOMBATowi, na którym będą pojawiały się wszystkie informacje związane z tym wyjątkowym projektem.

Biuro Turystyki Orion istnieje na rynku turystycznym od blisko 30 lat i specjalizuje się w oryginalnych wyjazdach dla dzieci i młodzieży. W ich ofercie znajdziecie:

Kolonie i Obozy RPG/BATTLE/LARP dla fanów gier fabularnych i fantastyki,

Kolonie i Obozy OTAKU dla miłośników m&a oraz japońskiej kultury,

Obozy K-POP dla fanów koreańskiej popkultury, muzyki i tańca,

Obóz BOLLYWOOD dla wielbicieli bollywoodzkiego kina i indyjskiej kultury,

Jedyne na rynku młodzieżowe (ale nie tylko ;)) (pop)kulturowe wycieczki z serii Twoja Japonia i Twoja Korea.

Rezerwacji wyjazdu można dokonać przez formularz na stronie organizatora, a o szczegóły dopytać mailowo pod adresem btorion@btorion.pl lub telefonicznie pod numerami 22 668 85 07 albo 512 385 672. W Biurze Turystyki Orion za wyjazdy można płacić bonem turystycznym, a do 15.04.2021 obowiązuje zniżka za wczesną rezerwację – 50 PLN.

 

 

Szczegóły

Start:
8 sierpnia @ 12:00 am
Koniec:
18 sierpnia @ 12:00 am
Wydarzenie kategorie:
, , ,

Organizator

BT Orion

Miejsce

Gościniec H.A.T.A.
ul. Świętej Rozalii 9, 34-441 Niedzica 
Niedzica , 34-441 Poland
+ Google Map