Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

500 – Kapitan Navi Blackminton® Open 2017

05/08/2017 @ 8:00 pm - 11:30 pm

Nocny turniej crosmintona w Mrzeżynie to wyjątkowe wydarzenie, które zyskuje coraz większą popularność. Rywalizacja na punkty zawsze podnosi poziom adrenaliny, jednak blackmintonowa oprawa dodatkowo to wzmacnia. Zawodnicy walczą o zwycięstwo w ciemności grając świecącymi lotkami Speeder®Night. Fluorescencyjne linie boisk oraz wymalowani specjalnymi farbami gracze są widoczni dzięki oświetleniu UV.

Wcześniej Blackminton kojarzył się speedersom z ciekawymi imprezami, które zazwyczaj organizowano po turniejach crossmintona. Fajnej zabawie towarzyszyła spora dawka ruchu, a gra świecącymi speederami zaczęła inspirować do tworzenia coraz ciekawszych odmian rozgrywek.

To właśnie w Mrzeżynie, w 2012 roku, z inicjatywy Lecha Garwolińskiego, trenera tenisa, zorganizowano pierwszy w świecie turniej w blackmintonowej oprawie. Tak się spodobało, że Mrzeżyńskie Centrum Sportu wpisało te rozgrywki na stałe  do swego kalendarza.

Ta unikatowa forma rywalizacji sportowej rozgrywana jest według zasad obowiązujących w crossmintonie, ustalonych przez Międzynarodową Federację Crossmintona (ICO), a jedyną modyfikacją jest wprowadzenie formuły gry na czas i równoczesnej rywalizacji na kilku boiskach, co wyraźnie zwiększa widowiskowość całej imprezy. Każdy mecz trwa 8 minut, a o zwycięstwie decydują będą punkty zdobyte w tym czasie przez graczy. Zawodnicy rywalizują w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn, a najlepsi oprócz atrakcyjnych nagród, otrzymują po 500 punktów rankingowych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich fanów świecących lotek. Szczegóły w ogłoszeniu poniżej. Rejestracja do turnieju przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej lub telefonicznie pod numerem: 606 661 804.

Ogłoszenie => INFOKapitanNaviBlackmintonOpen2017

Rejestracja On-line=> Formularz zgłoszeniowy  – dostępny do 28.07.2017

Lista zgłoszonych graczy – stan na 1.08.2017:

kategorie singlowe ICO:

Female singles: 1. Bomirska Lidia (Lipków);2.Kapłon Joanna (Swadzim);

Open singles (all genders, mixed): 1. Borowiec Piotr (Sycewice); 2.Majchrzak Jerzy (Wrzesnica); 3.Kurczak Robert (Mrzeżyno); 4.Pałkiewicz Hubert (Warszawa); 5.Kapłon Paweł (Swadzim); 6.Poneta Paweł (Wrocław); 7.Zych Łukasz (Kołobrzeg); 8.Cieszyński Jakub (Mrzeżyno); 9.Filipowicz Maciej (Mrzeżyno); 10.Szymanowicz Szymon (Mrzeżyno); 11.Dębski Jakub (Mrzeżyno); 12.Michniewicz Szymon (Mrzeżyno);

U18 Female singles: 1.Osowska Julia (Rogowo); 2.Michniewicz Julia (Mrzeżyno); 3.Idzi Iza (Mrzeżyno); 4.Jelonek Magda (Mrzeżyno); 5.Przeździecka Aleksandra (Mrzeżyno); 6.Kullling Natalia (Rogowo); 7.Łapa Aleksandra (Mrzeżyno);

Szczegóły

Data:
05/08/2017
Czas:
8:00 pm - 11:30 pm
Wydarzenie kategorie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,