Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1. Babicki Crossminton STARS 2019 – 100p.ICO National Serie

25/05/2019

Mistrzostwa Mazowsza w Crossmintonie 

 

 

Po udanej premierze turniejowej w Hali Sportowej GOSiRu, która miała miejsce w połowie lutego, pojawił się pomysł na kontynuowanie crossmintonowych rozgrywek w gminie Stare Babice.  Dzięki inicjatywie GOSiRu, w sobotę, 25 maja 2019 podczas gminnej imprezy “Dni Babic 2019” obok corocznego tradycyjnego turnieju siatkówki plażowej zorganizowane zostaną Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w crossmintonie. 

Organizatorami zawodów są Polska Akademia Crossmintona, GOSiR i Urząd Gminy Stare Babice.

Turniej ma międzynarodową rangę 100p.ICO National Serie, co oznacza, że każdy uczestnik otrzyma pewna pulę punktów do miedzynarodowego oraz ogólnopolskiego rankingu, zależną od miejsca zajętego w klasyfikacji końcowej.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać czym jest crossminton, będzie zorganizowana specjalna strefa, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnej nauki gry w crossmitona pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, a wieczorem pograć świecącymi speederami i sprawdzić swe umięjętności w wyzwaniu pod nazwą “Blackminton Challange”. Dla dzieci w wieku do 12 lat przewidziano rywalizację w ramach „Crossminton Kids-Cup”, gdzie po zaliczeniu kilku konkurencji sprawnościowych zdobywa się pamiątkowe medale. Więcej informacji o strefie i konkursach =>Tutaj

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do walki o tytuły Mistrzów Mazowsza w crossmintonie.  Szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa w turnieju w ogłoszeniu poniżej. Rejestracja poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Przypominamy także, że w każdy poniedziałek od 18.00 do 20.00 w Hali Sportowej GOSiRu organizowane są zajęcia z crossmintona dla dzieci i młodzieży (informacje pod tel.606 66 18 04). 

 

Ogłoszenie – INFO-ICO100p.StareBabiceMaj2019

Announcement – INFOang-ICO100p.StareBabiceMaj2019

Rejestracja/Registration – formularz – dostępny do 21.05.2019/available to 21.05.2019.

Schemat rozgrywek/Draft1.BabickiCrossmintonSTARSS2019

Harmonogram czasowy/Timetable – Początek gier godz. 12.00; zakończenie około 16.30.

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorzy

Polska Akademia Crossmintona PACROSS
Dom Kultury Stare Babice
GOSiR Stare Babice
Sportteam
Crossminton.pl
Gmina Stare Babice

Miejsce wydarzenia

Polana Dwóch Stawów
Zielonki Parcele, Mazowieckie Polska + Google Map