Speed it again!

Przed nami kolejny turniej z cyklu Speedminton®STARS Mazowsze 2015. Kolejne zmagania zawodników i okazja do podszlifowania turniejowej taktyki przed najważniejszymi zawodami w roku – trzecimi już Mistrzostwami Świata – ISBO Speedminton® World Championships, które między 28 a 30 sierpnia rozegrane zostaną w Berlinie. 

Pamiętając sukcesy Polaków z ubiegłego speed badmintonowego “Mundialu”, a także tych pierwszych sprzed czterech lat, mamy nadzieję, że i tym razem podium wielokrotnie będzie biało-czerwone, a szczęśliwy zawodnik/zawodniczka poczuje ścisk w gardle i napływające łzy wzruszenia wysłuchując polskiego hymnu.

Do Berlina jedzie aktualna wice mistrzyni świata Marta Sołtys i wielu zawodników z całej Polski, którzy będą się starać poprawić wyniki poprzednich Mistrzostw, na których, z czterema medalami, Polska uplasowała się na 6. miejscu w klasyfikacji medalowej (Bogdan Mieżyński ex equo z Lechem Garwolińskim zdobyli brąz w kategorii Men O50, duet deblowy Katarzyna Witwicka Janina Karasek stanęły na podium na trzecim miejscu). Trzymamy kciuki szczególnie za najmłodszych zawodników, którzy z turnieju na turniej pokazują coraz lepszą formę i sportową klasę.

Tymczasem, już w sobotę, 20 czerwca o godzinie 10, podczas Warszawianka-SPEED-CUP, będziemy mogli obserwować formę Zofii Wincenciak, Natalii Wiklańskiej i Mateusza Knapczyka, którzy szturmem zdobywają kolejne turniejowe podia. Zapraszamy wszystkich na Warszawiankę do podjęcia walki o punkty do ogólnopolskiego rankingu oraz do klasyfikacji w ramach Speedminton®STARS Mazowsze 2015. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Warszawy 2015.

Każde kolejne starcie, każdy trening i próba sił to krok w stronę największych sukcesów, czego wszystkim z całego speedowego serca życzymy:) Poniżej kilka inspirujących ujęć z Mistrzostw Świata 2013.

DSC_0665DSC_0731

DSC_1027DSC_0818 _7FK2865_8FK4088

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *