Speed Badminton Park na Fit-Expo 2012

Speed Badminton Park  na  FIT EXPO 2012 to interaktywna impreza adresowana do profesjonalistów  z obszaru kultury fizycznej oraz zwolenników aktywnego wypoczynku.

Podobnie jak rok wcześniej wystawcy i goście targowi przez trzy dni będą mieli okazję na różne sposoby odkryć walory speed badmintona – nowej dyscypliny sportu, która od kilku lat dynamicznie rozwija się w różnych krajach na świecie. Portal Speedbadminton.pl, Polskie Zrzeszenie Speed Badmintona oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako organizatorzy, proponują różnorodne formy aktywnego i biernego uczestnictwa w wydarzeniu pod nazwą „Speed Badminton Park 2012”.

Zgodnie z programem uczestnicy i odwiedzający wystawę Fit Expo 2012 będą mogli skorzystać z bezpłatnej nauki gry w speed badmintona pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, kibicować lub startować i powalczyć o trofea, dyplomy oraz punkty w sobotnim Wielkopolski Speedminton® Cup  turnieju ISBO (International Speed Badminton Organization) zaliczanym do międzynarodowego rankingu speed badmintona oraz cyklu rozgrywek Grand Prix Speedminton®STARS Poland ( z pulą nagród wartości 20tys. zł). Turniej ten będzie okazją do obserwowania profesjonalnej wersji speed badmintona w wykonaniu najlepszych graczy. Przygotowują się oni do startu w Mistrzostwach Europy, które rozegrane zostaną w połowie w Chorwacji, a punkty uzyskane w poznańskich rozgrywkach pozwolą uzyskać korzystne rozstawienia w grupowej fazie europejskich rozgrywek.  Dla wystawców i gości targowych organizatorzy proponują start i rywalizację w niedzielnym turnieju Fit Expo Speedminton® Cup. Szczegóły oraz zapisy  on-line w zakładce „turnieje” na stronie www.speedbadminton.pl lub na stoisku na godzinę przed rozpoczęciem rozgrywek.

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu instruktora speed badmintona przygotowano warsztaty praktyczno-teoretyczne (poziom Basic), prowadzone przez szkoleniowców PZSB. Szczegóły i zapisy on-line w zakładce „szkolenia” na stronie www.speedbadminton.pl.

Profesjonalny sprzęt firmy Speedminton GmbH oraz najlepsi szkoleniowcy czekać będą na wszystkich chętnych w Pawilonie nr 8.  Zwycięzcy turniejów otrzymają trofea oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów. Dodatkowo, w ramach konkursu „Zagraj z nami”, wśród wszystkich aktywnych uczestników Speed Badminton Park rozlosowany zostanie zestaw do gry w speed badmintona.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Speedbadminton.pl, PZSB, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Partner strategiczny: AWF Poznań Partnerzy medialni: WTK, Epoznan.pl

Termin: 18-20. 05. 2012; Miejsce: Pawilon 8

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *