Sobota ze speed badmintonem w Luboniu

W hali sportowej LOSiR w Luboniu, w sobotę 21 marca rozegrano kolejny w tym roku turniej speed badmintona zaliczany do rozgrywek w ramach Grand Prix Speedminton®Stars Poland 2012.  

W Luboniu kolejny raz w tym roku speedbadmintoniści mieli okazję powalczyć o punkty do rankingu Grand Prix Speedminton®Stars Poland 2012, jak zwykle w różnych kategoriach wiekowych. Organizatorem turnieju był FUTBO,  znany w poznańskim środowisku organizator imprez sportowych i rekreacyjnych.

Zgodnie z regulaminem Speedminton®Stars zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych walczyli najpierw w fazie grupowej, a do kolejnego etapu rozgrywek przechodzili zwycięzcy poszczególnych grup.

Tym razem, tradycyjnie pojawiające się na każdym turnieju rozgrywanym w Poznaniu i okolicach grupki czterdziestolatków i pięćdziesięciolatków walczyły w kategorii open, bowiem nie było wymaganej regulaminowo liczby 6 zawodników do utworzenia oddzielnych kategorii. Zwycięzcą turnieju w Luboniu został Michał Izbicki ze Szczecina, powiększając swoje konto w rankingu o 100 punktów. Drugie miejsce i 75 punktów do rankingu wywalczył Urbanowicz Krzysztof z Poznania. Trzecie miejsce zajęli panowie: Trawka Zbigniew i Katarzyński Tomasz.

Jedyną reprezentantką kobiet w zawodach była Brzóska Magdalena, nauczycielka wf z Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu. Grała z panami i wywalczyła swoje pierwsze 100 punktów do rankingu ogólnopolskiego.

Dziękujemy organizatorom, gratulujemy zawodnikom i zapraszamy na najbliższy międzynarodowy turniej, 19 maja w Poznaniu na targach Fit-Expo.

Speedbadminton.pl, PZSB

      

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *