Prezentujemy zwycięzców rozgrywek Crossminton-STARS 2018

Kolejna edycja Crossminton-STARS Poland za nami. Gracze mieli możliwość startu w 11 turniejach o randze krajowej i międzynarodowej, rozgrywanych w różnych miejscach w Polsce.

Łącznie uczestniczyło w nich 234 graczy, przy czym w klasyfikacji finałowo-konkursowej ostatecznie, zgodnie z regulaminem, uwzględniono tylko 72 zawodników, którzy wystartowali w minimum 3 turniejach.  Pełen ranking dostępny jest na stronie Crossminton.pl => FinalCrossmintonSTARS2018. 

( Więcej szczegółów o edycji Crossminton-STARS Poland 2018 => tutaj )

Zwycięzcą rozgrywek amatorskiego cyklu turniejów Grand Prix Crossminton-STARS Poland 2018 został zawodnik trenujący w Skawinie, Janczuński Adrian z Mogilan. Startując w 11 turniejach zgromadził łącznie 3383 punkty. Drugie miejsce zajął Chmielewski Grzegorz z Wrocławia z wynikiem 2150 punktów wywalczonych w pięciu turniejach. Na trzecim miejscu rankingu rozgrywki zakończył Janczuński Kamil (brat zwycięzcy) gromadząc łacznie 2114 punktów.

Dla graczy z najwyższym rankingiem regulamin rozgrywek Grand Prix Crossminton-STARS Poland 2018 przewiduje nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Lista osób nagrodzonych w klasyfikacji „Ranking-STARS Poland 2018”:

NAGRODY PIENIĘŻNE:

600PLN za miejsca od 1-3 otrzymują: 1.Janczuński Adrian; 2.Chmielewski Grzegorz; 3.Janczuński Kamil.

NAGRODY RZECZOWE:

Rakietę Speedminto® PRO (do wyboru) za miejsca od 4-6 otrzymują: 4.Wiklańska Natalia; 5.Knapczyk Mateusz; 6.Wincenciak Zofia.  

Uwaga: Wręczenie nagród oraz rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 lutego w Starych Babicach (koło Warszawy), podczas turnieju 250p-ICO.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do rywalizacji w kolejnej edycji – Crossminton-STARS Poland 2019.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *