Grand Prix Speedminton®STARS w Dopiewie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie koło Poznania będzie organizatorem XVIII Speedminton® Cup – otwartego turnieju speed badmintona zaliczanego do tegorocznego cyklu ogólnopolskich rozgrywek.  

 W sobotę 14 kwietnia na hali sportowej GOSiR w Dopiewie fani speed badmintona będą mieli okazję w różnych kategoriach wiekowych powalczyć o punkty do klasyfikacji generalnej Speedminton®STARS.  Zgodnie z regulaminem rozgrywek zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują po 100 punktów rankingowych, a pozostali uczestnicy turnieju odpowiednio mniej. Finał i podsumowanie tegorocznych rozgrywek, obejmujących łącznie 15 turniejów, odbędzie się 8 grudnia w Warszawie.  Regulamin rozgrywek „STARS” oraz rejestracja On-line na stronie www.speedbadminton.pl w zakładce „turnieje”.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału młodzież, która w grudniu ubiegłego roku licznie uczestniczyła w pierwszym pokazowym turnieju organizowanym przez propagatorów tego sportu w Poznaniu, studentów AWF Poznań – Annę Szczecińską i Jakuba Grzybka.

Nowością w tegorocznych turniejach jest ciesząca się coraz większym zainteresowaniem dodatkowa kategoria „Multi Age Team” (w skrócie MAT) z oddzielnym  rankingiem i specjalną pulą nagród na zakończenie rozgrywek w grudniu. Do kategorii MAT zgłaszać się mogą dwuosobowe zespoły, w których jeden z graczy jest juniorem (do 18 lat), a drugi seniorem (40+). Punkty do tego rankingu zawodnicy „MAT” zdobywają na turniejach w rozgrywkach singlowych w swoich kategoriach oraz w grach deblowych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do startu oraz kibicowania.

Oto migawki z udanej grudniowej premiery speed badmintona w Dopiewie:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *