Co było, co będzie w świecie emocji sportowych

Za nami kolejne turnieje, kolejne emocje i mnóstwo dobrej zabawy. Dopiero co zakończyliśmy szczeciński fun w Szczecinie, gdzie podium prawie w całości zostało zajęte przez Polaków. Wielu z biało-czerwonych zwycięzców to tegorczni medaliści Mistrzostw Świata (Piotr Borowiec, Tomasz Kaczmarek, Katarzyna Sitarz, Bogdan Mieżyński, Michał Izbicki), którzy nieustannie udowadniają swoją sportową klasę i determinację. Tydzień wcześniej, speed badmintoniści stawili się na dzienno-nocnych rozgrywkach w Brzeszczach, podczas których po raz pierwszy na świecie wystartowała odrębna, silna kategoria juniorska w ramach Blackminton® Open.

Zarówno na północy, jak i w Małopolsce, duży sukces odniosła młoda zawodniczka Zofia Wincenciak, która z turnieju na turniej stawia się w coraz lepszej formie. To właśnie Wincenciak, która wywalczyła w Szczecinie złoto w kategorii Woman Open, a w Brzeszczach stanęłą na najwyższym miejscu podium podczas Blackminton® Open, przypadła zaszczytna funkcja niesienia polskiej flagi podczas otwarcia 3. Mistrzostw Świata w Berlinie. Jakie to uczucie?

Genialne. Po prostu wszyscy patrzą się na Ciebie i to jest ogromny zaszczyt, dla mnie taki patriotyczny znak. Naprawdę świetne uczucie, polecam wszystkim- mówiła Wincenciak tuż po ceremonii.

To między innymi dla takich emocji, na korcie czy poza nim, dziesiątki tysięcy entuzjastów dyscypliny na całym świecie chwyta za rakiety.

Już za moment, już za chwilę widzimy się w Katowicach (14 listopada), a 28.11 najważniejsza w tym sezonie rozgrywka cyklu STARS  w Kórniku – do zdobycia 1000pkt! Speedbadminton.pl, jako organizator STARSa i fundator nagród zaprasza po kolejną dawkę sportowych wrażeń:))

1238102_10153748561800304_1000289209_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *