„Anywhere-Anytime”, czyli speed badminton w Kielcach

W Kielcach, 17.lutego2012 podczas największych w Polsce targów sprzętu sportowego Kielce Sport-Zima odbył się nasz kolejny turniej za 100 punktów z serii Grand Prix Speedminton®STARS. 

Zgodnie z zasadą, iż w speed badmintona można grać zawsze i wszędzie, tym razem rywalizacja sportowa o kolejne punkty rankingowe toczyła się na hali Targów Kielce, wśród stoisk wystawców sprzętu sportowego.

W piątek na korcie przez cały dzień toczyła się zacięta walka o każdy set. Zwycięzcą XV Speedminton® CupPL został Paliński Rafał, a drugi był Woźniak Michał (obaj z Warszawy). Trzecie wysokie miejsce nieoczekiwanie zajął Piotr Matusiak z Lublińca.
Wszyscy zawodnicy błysnęli wysoką formą i widać było że przygotowują się solidnie do nadchodzącego sezonu letniego, co wróży nam jeszcze większe sukcesy niż w roku ubiegłym we wszystkich rankingach międzynarodowych.
Organizatorem i fundatorem nagród w turnieju w Kielcach był nasz partner Infoski.pl, organizator wyjazdów na narty samolotem z Gdańska, Warszawy, Poznania i Katowic.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową atmosferę i już teraz zapraszamy wszystkich speedersów na targi Kielce Sport-Lato (26-28.07.2012), na kolejny 100-punktowy turniej w ramach Grand Prix Speedminton®STARS w sobotę 28 lipca 2012.

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *