Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Crossminton-Basic OSiR Rybno

09/06/2016

CROSSMINTON – NOWE OBLICZE SPORTÓW RAKIETOWYCH

Innowacja na zajęciach wychowania fizycznego

RYBNOwarsztatyCrosmintonPlakat

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz POLSKA AKADEMIA CROSSMINTONA i CROSSMINTON.pl zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach (typ Basic) organizowanych we współpracy z ICO (Międzynarodową Federacją Crossmintona) przeznaczonych dla kandydatów na instruktora lub animatora crossmintona.

Warsztaty odbędą się w Hali Sportowej w Rybnie przy ul. Sportowej 24 A, w czwartek 9 czerwca 2016r.od godz. 15.00 do 18.00. Zajęcia są bezpłatne.

Cel: zapoznanie uczestników z nowym sportem rakietkowym.

Program  zawiera następujące treści:

– podstawowe wiadomości o crossmintonie i sprzęcie do gry

– opis techniki oraz zasad i punktacji rozgrywek

– przykłady ćwiczeń i zabaw

– pomysły na prowadzenie lekcji wychowania fizycznego

Wymagany strój sportowy.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia warsztatów będący podstawą do ubiegania się o tytuł trenera/instruktora/animatora crossmintona (wymogi – EdukacjaPacross-ICO-CrossmintonPL2016), a także zgodnie z zaleceniami ICO (Międzynarodowej Federacji Crossmintona) jest on podstawą do prowadzenia nauki gry w crossmintona w szkołach oraz centrach sportowo-rekreacyjnych w sytuacji, gdy uczestnik posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe (np. nauczyciel wf, trener sportu, instruktor sportu, instruktor rekreacji, itp.).

Rejestracja On-line poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego u dołu strony lub telefonicznie u pani Hanny Bem , pod numerem tel. 514 126 101.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Formularz zgłoszeniowy => Warsztaty Basic-OSiR Rybno  

UWAGA: w sobotę, 11 czerwca 2016 istnieje możliwość wypełnienia wymogów praktycznych do certyfikatów, na turnieju ICO Speedminton STARS WaWa Open w Warszawie. Info na www.crossminton.pl w zakładce „Zawody=>Turnieje”. Dla uczestników warsztatów 50% zniżki na wpisowe do turnieju.

Szczegóły

Data:
09/06/2016
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

OSiR
Rybno, Warminsko-Mazurskie Polska + Google Map