Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Crossminton Basic – FREETIME EXPO XXI

17/06/2016 - 18/06/2016

FreeTimeBaner1

CROSSMINTON – NOWE OBLICZE SPORTÓW RAKIETOWYCH

Innowacja na zajęciach wychowania fizycznego

FREETIMEwarsztatyCrossmintonPlakat

Organizator imprezy FREETIME oraz  POLSKA AKADEMIA CROSSMINTONA i CROSSMINTON.pl zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach (typ Basic) organizowanych we współpracy z ICO (Międzynarodową Federacją Crossmintona) przeznaczonych dla dla nauczycieli wf, trenerów, instruktorów i animatorów sportu oraz kandydatów na instruktora lub animatora crossmintona.

Warsztaty odbędą się na terenach wystawowych EXPO XXI w strefie Crossminton Park podczas imprezy FREETIME, w dwóch terminach do wyboru:  w piątek 17 czerwca 2016r.od godz. 16.00 do 19.00 oraz w sobotę 18 czerwca od godz. 16.00 do 19.00. Zajęcia są bezpłatne.

Cel: zapoznanie uczestników z nowym sportem rakietkowym.

Program  zawiera następujące treści: podstawowe wiadomości o crossmintonie i sprzęcie do gry, opis techniki oraz zasad i punktacji rozgrywek, przykłady ćwiczeń i zabaw, pomysły na prowadzenie lekcji wychowania fizycznego

Wymagany strój sportowy.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia warsztatów będący podstawą do ubiegania się o tytuł trenera/instruktora/animatora crossmintona (wymogi – EdukacjaPacross-ICO-CrossmintonPL2016), a także zgodnie z zaleceniami ICO (Międzynarodowej Federacji Crossmintona) jest on podstawą do prowadzenia nauki gry w crossmintona w szkołach oraz centrach sportowo-rekreacyjnych w sytuacji, gdy uczestnik posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe (np. nauczyciel wf, trener sportu, instruktor sportu, instruktor rekreacji, itp.).

Rejestracja On-line poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego u dołu strony lub telefonicznie u pani Lidii Bomirskiej , pod numerem tel. 606 661 804.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Formularz zgłoszeniowy => Warsztaty Basic-FREETIME EXPO XXI   

UWAGA: istnieje możliwość wypełnienia wymogów praktycznych do certyfikatów, na turniejach  Speedminton STARS Poland 2016. Terminy turniejów na www.crossminton.pl w zakładce „Zawody=>Turnieje =>Kalendarz Turniejów”. Dla uczestników warsztatów 50% zniżki na wpisowe do turnieju.

Szczegóły

Start:
17/06/2016
Koniec:
18/06/2016
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

EXPO XXI
Warszawa, Mazowieckie Polska + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *