Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

250 – ICO Speedminton STARS Brzeszcze Open 2016

12/03/2016

CrossmintonSTARSBrzeszcze_grafika

Results/Wyniki

 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju  – stan na 5.03.2016/The list of players registered for the tournament – as at 5.03.2016: 

Female singles: 1.

Open singles (all genders, mixed): 1.MADEJ Sebastian (POL); 2.MIŁOŃ Sławomir (POL); 3.SCAVNICKI Jan (SVK); 4.SCHUSSELER Patrick (GER); 5.KAATZ Sonke (GER); 6.JOOP Robin (GER); 7.KACZMAREK Tomasz (POL); 8.ILIC Ivor (CRO); 9.PJECHA Vladimir (SVK); 10.ORZECHOWSKI Jakub (POL); 11.KNAPCZYK Mateusz (POL); 12.PJECHA Marian (SVK); 13.JURAS Jan (CZE); 14.PUSKAS Jozef (SVK); 15.WOŁCZYK Adrian (POL); 16.SAWICKI Mariusz (POL); 17.ILCZUK Tomasz (POL); 18.WILKOSZ Wojciech (POL); 19.GERVAIS Nicolas (FRA); 20.PAWŁOWSKI Sebastian (POL); 21.SWIENCZIK Jan (CZE); 22.JANCZUŃSKI Andrzej (POL); 23.WOJNAR Petr (CZE);

Male singles: Seniors 40+: 1.ANDRLE Martin (CZE); 2.PODVOLECKY Pavel (CZE); 3.CHMIELEWSKI Grzegorz (POL); 4.ILIC Damir (CRO); 5.DRUMLAK Przemek (POL); 6.SAREK Paweł (POL); 7.WRÓBEL Jacek (POL); 8.ĆWIĄKAŁA Dariusz (POL); 9.PATEK Marcel (CZE); 10.MOCHNAK Peter (SVK); 11.BURIC Robert (CRO); 12.CZEREMUŻYŃSKI Jacek (POL); 13.LUKAC Aleksander (SVK); 14.WIKLAŃSKI Wojciech (POL); 15.KRZNAR Nenad (CRO); 16.JAGECIC Sinisa (CRO); 17.WOŹNIAK Michał (POL); 18.BOJDA Jaroslav (CZE); 19.JAGIEŁŁO Wojciech (POL); 20. POLIVKA Tomas (CZE);

Male singles: Seniors 50+: 1.KNOT Jerzy (POL); 2.MASEK Pavel (CZE); 3.GAWLAK Piotr (POL); 4.ŁĘSKI Paweł (POL); 5.MALISZEWSKI Jerzy (POL); 6.WINCENCIAK Jan (POL); 7.JURAS Roman (CZE); 8.SCHUSSELER Manfred (GER); 9.MATKOVIC Tomislav (CRO); 
Female singles: Seniors 35+: 
1.JAGIEŁŁO Beata (POL); 2.BOMIRSKA Lidia (POL);

Female singles: Juniors U18: 1.ANDROLOVA Anna (CZE); 2.ANDROLOVA Eliska (CZE); 3.WINCENCIAK Zofia (POL); 4.SCAVNICKA Kristina (SVK); 5.WIKLAŃSKA Natalia (POL); 6.JAGECIC Laura (CRO); 7.CZEREMUŻYŃSKA Zofia (POL); 8.BARTYZEL Oliwia (POL); 9.MISKULIN Nika (CRO); 10.SKROBO Franka (CRO); 11.ILIC Lucija (CRO);

Male singles: Juniors U18: 1.BEZAK Kacper (POL); 2.KALIGARI Matej Tino (CRO);

Female singles: Juniors U14: 1.CETOJEVIC-TISAJ Tea (CRO);

Male singles: Juniors U14: 1.DRUMLAK Mateusz (POL); 2.LICHY Jan (CZE); 3.MICHALIK Maciej (POL): 4.JAGIEŁŁO Łukasz (POL); 5.KUBISTA David (CZE); 6.KACORZYK Filip (POL); 7.KOWALCZYK Tymoteusz (POL); 8.ŁYKO Aleksander (POL);

Female singles: Juniors U12: 1.

Male singles: Juniors U12: 1.SCZVNICKY Jan Jr. (SVK); 2.FASKA Mateusz (POL); 3.JANCZUŃSKI Adrian (POL); 4.JANCZUŃSKI Kamil (POL);

Doubles Open: 1.ANDROLOVA Eliska(CZE)/ANDROLOVA Anna (CZE);  2.MIŁOŃ Sławomir (POL)/WILKOSZ Wojciech (POL); 3.PATEK Marcel(CZE)/PODVOLECKY Pavel (CZE); 4.CHMIELEWSKI Grzegorz (POL)/WRÓBEL Jacek (POL); 5.PJECHA Marian (SVK)/PJECHA Vladimir (SVK); 6.KAATZ Sonke (GER)/JOOP Robin (GER); 7.ĆWIĄKAŁA Dariusz (POL)/KACZMAREK Tomasz (POL); 8.JURAS Roman (CZE)/JURAS Jan (CZE); 9. LUKAC Aleksander (SVK)/MOCHNAK Peter (SVK); 10.ORZECHOWSKI Jakub (POL)/URBANIK Marta (POL); 11.SCHUSSELER Patrick (GER)/OTTREMBKA Franziska (GER); 12.CZEREMUŻYŃSKI Jacek (POL)/CZEREMUŻYŃSKA Zofia (POL); 13.PUSKAS Jozef (SVK)/LEVKOVA Lenka (SVK); 14.SAWICKI Mariusz (POL)/KNAPCZYK Mateusz (POL); 15.GERVAIS Nicolas (FRA)/ ILCZUK Tomasz (POL); 16.MASEK Pavel (CZE)/ANDRLE Martin (CZE);

 

Szczegóły

Data:
12/03/2016
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Hala Sportowa w Brzeszczach
Brzeszcze, Małopolska Polska + Google Map