Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ICO-TARNOVIA Crossminton CUP 2020 – 100p.National Serie

19/12/2020

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

w Crossmintonie 

 

Drodzy gracze, miłośnicy speederowych rywalizacji, przed wami szansa na zdobycie tytułu Mistrza Wielkopolski w Crossmintonie 🙂

Turniej zorganizowany będzie przez klub spotowy UKS ATLAS Tarnowo Podgórne pod patronatem Polskiej Fedracji Crossmintona.  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w walce o tytuły i trofea.  Przy okazji można będzie zdobyć maksymalnie 100 punktów do rankingu ICO w każdej kategorii wiekowej. Szczegółowe informacje w ogłoszeniu poniżej. Rejestracja do turnieju poprzez system Ophardt lub zamieszczony poniżej link do formularza.

OgłoszenieINFO-ICO-TarnoviaCUP2020

Rejestracjaformularz zgłoszeniowy – available to/dostępny do 12.12.2020.

Draft/schemat rozgrywek – Timetable/harmonogram czasowy – LiveScore:  http://crosstour.azurewebsites.net/–  available from/dostępny od 18.12.2020

Lista graczy zgłoszonych do turnieju– stan na 12.12.2020:

KATEGORIE SINGLOWE ICO/ ICO singles categories:

Female singles: 1. Kozielska Kamila; 2.Paradka Anna; 3.Budych Marcelina; 4.Paul Marcelina; 5.Roszak Magdalena; 6.Kleszcz Beata;

Open singles (all genders, mixed): 1.Kwiatkowski Michał; 2. Góralski Paweł; 3.Przybylski Jan;

Male singles: Seniors 40+: 1.Bujak Tomasz; 2.Glaza Mariusz; 3.Tucki Grzegorz; 4.Gęca Arkadiusz; 5.Kasprowiak Robert;

Male singles: Seniors 50+: 1.Przybylski Mariusz; 2.Jurek Arkadiusz; 3.

Female singles: Seniors 40+: 1.Gdowska Jolanta; 2.Ledzianowska Anna;

Female singles: Seniors 50+: 1.Kapłon Joanna; 2.Stępień Monika;

Female singles: Seniors 60+:

Female singles: Juniors U18: 1.Kopaczewska Katarzyna; 2.Rozynek Oliwia;

Male singles: Juniors U18: 1.Jarych Jędrzej; 2.Przybylski Oskar; 3.Majorczyk Adam; 4.Czekała Adam; 5.Wieczorek Mateusz;

Female singles: Juniors U14: 1.Borowiecka Barbara; 2.Zakrzewska Martyna; 3.Borowiecka Barbara;

Male singles: Juniors U14: 1.Kozicz Maksymilian; 2.Bujak Stanisław; 3.Juda Oleg;

Female singles: Juniors U12: 1.Augustyniak Anna;

Male singles: Juniors U12: 1.

 

 

 

 

 

 

Organizatorzy

UKS ATLAS
GOSiR Tarnowo Podgórne

Miejsce

Hala Sportowa GOSiR Tarnowo Podgórne
ul. Nowa 15
62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie 62-080 Polska
+ Google Map