Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

ICO Crossminton-Brzeszcze 2020 – 100p.National Serie

4 lipca

 

Powoli, nieśmiało wracamy do gry, spragnieni wielce:)

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w kolejnym turnieju Crossmintona – tym razem o randze krajowej. Do zdobycia 100 pkt. do rankingu, medale i wiele fantastycznej gry.
Potwierdzenie uczestnictwa: od godziny 8.00.
Zgłoszenia:
– dla posiadających konto w systemie Ophardt graczy – https://crossminton.ophardt.online/de/login
– lub poprzez – Formularz zgłoszeniowy
Zawodnicy nie muszą mieć opłaconej licencji międzynarodowej.
Opłata startowa:
juniorzy – 15 zł
seniorzy – 35 zł
deble – 10 zł od osoby. 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju– stan na 30.06.2020 / The list of players registered for the tournament – as at 30.06.2020:

kategorie singlowe ICO/ ICO singles categories:

Female singles: 1. Matyszkowicz Agata; 2.Róża Patrycja; 3.Wiklańska Natalia; 4.Wincenciak Zofia;

Open singles (all genders, mixed): 1.Miłoń Sławomir; 2.Bezak Kacper; 3.Intek Bartosz; 4.Knapczyk Mateusz; 5.Madej Sebastian; 6.Piwowarski Dawid, 7.Wołczyk Adrian;

Male singles: Seniors 40+: 1.Kowalczyk Mariusz; 2.Czeremużyński Jacek; 3.Jagiełło Wojciech; 4.Kłoda Robert; 5.Sawicki Mariusz; 6.Swęd Damian; 7.Wiklański Wojciech;

Male singles: Seniors 50+: 1.

Male singles: Seniors 50+: 1.Wincenciak Jan;

Female singles: Seniors 40+: 1.Kowalczyk Joanna; 2.Jagiełło Beata; 3.Chalcarz Aneta; 4.Grzegory Olga;

Female singles: Seniors 50+:

Female singles: Seniors 60+: Bomirska Lidia

Female singles: Juniors U18: 1.Czepiec Emilia; 2.Kamyk Katarzyna;

Male singles: Juniors U18: 1.Faska Mateusz; 2.Janczak Maciej; 3.Michalik Maciej; 4.Rybak Mateusz; 5.Zakrzowiecki Marek;

Female singles: Juniors U14: 1.Budzich Nikola; 2.Kurek Julia; 3.Spytkowska Justyna; 4.Wachowicz Anna; 5.Zając Kornelia;

Male singles: Juniors U14: 1.Dryja Dominik; 2.Jagiełło Jakub; 3.Jagiełło Szymon; 4.Sochan Grzegorz;

Female singles: Juniors U12: 1.Gorczyca Alicja;

Male singles: Juniors U12: 1.Kochana Piotr; 2.Miłoń Filip; 3.Sonik Oskar;

kategorie deblowe ICO/ICO doubles categories:

Open DOUBLES (all genders):1.Faska Mateusz/Michalik Maciej; 2.Gorczyca Tomasz/Sonik Emil; 3.Kochana Piotr/Sonik Oskar; 4.Sochan Grzegorz/Dryja Dominik; 5.Wincenciak Jan/Knapczyk Mateusz;

Mixed DOUBLES:1.Grzegory Olga/Miłoń Sławomir; 2.Kamyk Katarzyna/Zakrzowiecki Marek; 3.Róża Patrycja/Kłoda Robert; 4.Kowalczyk Joanna/Kowalczyk Mariusz; 5.Wincenciak Zofia/Madej Sebastian; 6.Matyszkowicz Agata/Rybak Mateusz; 7.Jagiełło Beata/Sawicki Mariusz; 8.Chalcarz Aneta/Swęd Damian; 9.Wiklańska Natalia/Wiklański Wojciech; 10.Bomirska Lidia/Wołczyk Adrian;

 

 

 

Organizatorzy

Ośrodek Kultury w Brzeszczach
Hala Sportowa Brzeszcze
Polska Federacja Crossmintona PFC

Miejsce

Hala Sportowa Brzeszcze
ul. Ofiar Oświęcimia 49
Brzeszcze, 32-620
+ Google Map