Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ICO Crossminton-Brzeszcze 2020 – 100p.National Serie

4 lipca

 

Powoli, nieśmiało wróciliśmy do grania:)

W sobotę 4 lipca odbył się turniej Crossmintona o randze regionalnej. Były to pierwsze rozgrywki  po długiej przerwie związanej z pandemią Coronawirusa. W zawodach wzięło udział 45 zawodników. Najliczniejszą reprezentację miał lokalny Speed Club Brzeszcze ( 14 juniorów i 15 seniorów). Tradycyjnie zagrali tu też zawodnicy ze Skawiny oraz klubu PACross Lipków spod Warszawy.

Turniej odbył się zgodnie z nowymi zaleceniami Międzynarodowej Organizacji Crossmintona oraz obowiązującymi w Polsce przepisami, tak aby zapewnić zawodnikom maksimum bezpieczeństwa w czasach zagrożenia wirusem COVID-19.

W imieniu organizatorów wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości w szlifowaniu formy i sukcesów na następnych turniejach.

Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych.

Kat OPEN Mężczyzn:

1 m. – Wilkosz Wojciech ( Speed Club Brzeszcze)

2 m – Knapczyk Mateusz – (KC Wolf Fighters Skawina)

3 m – Sławomir Miłoń ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Sebastian Madej ( Speed Club Brzeszcze)

Kat. Mężczyzn 40 +:

1 m – Mariusz Sawicki ( ( Speed Club Brzeszcze)

2 m- Mariusz Kowalczyk ( Speed Club Brzeszcze)

3 m Robert Kłoda ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Jan Wincenciak (KC Wolf Fighters Skawina)

Kat. OPEN Kobiet:

1 m – Zofi aWincenciak (KC Wolf Fighters Skawina)

2 m – Patrycja Róża ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Natalia Wiklańska (KC Wolf Fighters Skawina)

4 m – Agata Matyszkowicz ( Speed Club Brzeszcze)

Kat. Kobiety 40 +:

1 m – Beata Jagiełło ( Speed Club Brzeszcze)

2 m – Olga Grzegory ( Speed Club Brzeszcze)

3m – Aneta Chalcarz ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Joanna Kowalczyk ( Speed Club Brzeszcze)

Kat. Dziewczynki U14:

1 m – Anna Wachowicz ( Speed Club Brzeszcze)

2 m- Kornelia Zając ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Justyna Spytkowska ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Amelia Budzich ( Speed Club Brzeszcze)

Kat. Chłopcy U14:

1 m – Dominik Dryja (KC Wolf Fighters Skawina)

2 m – Grzegorz Sochan (KC Wolf Fighters Skawina)

3 m – Jakub Jagiełło ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Szymon Jagiełło ( Speed Club Brzeszcze)

Kat. Juniorzy U12 – MIXED:

1 m – Oskar Sonik (KC Wolf Fighters Skawina)

2 m – Alicja Gorczyca (KC Wolf Fighters Skawina)

3 m – Filip Miłoń ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Piotr Kochana (KC Wolf Fighters Skawina)

Deble MIXTY:

1 m – Olga Grzegory / Sławomir Miłoń ( Speed Club Brzeszcze)

2 m – Zofia Wincenciak / Sebastian Madej

(KC Wolf Fighters Skawina)- ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Beata Jagiełło/ Mariusz Sawicki ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Joanna i Mariusz Kowalczyk ( Speed Club Brzeszcze)

Deble OPEN:

1 m – Mateusz Knapczyk/ Jan Wincenciak (KC Wolf Fighters Skawina)

2 m – Mateusz Faska/ Maciej Michalik

(KC Wolf Fighters Skawina)- ( Speed Club Brzeszcze)

3 m – Oskar Sonik/ Piotr Kochana (KC Wolf Fighters Skawina)

3 m – Dominik Dryja/Grzegorz Sochan (KC Wolf Fighters Skawina)

 

Organizatorzy

Ośrodek Kultury w Brzeszczach
Hala Sportowa Brzeszcze
Polska Federacja Crossmintona PFC

Miejsce

Hala Sportowa Brzeszcze
ul. Ofiar Oświęcimia 49
Brzeszcze, 32-620
+ Google Map