Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

500 – Kapitan Navi Blackminton® Open 2016

23/07/2016

Nocny turniej crosmintona w Mrzeżynie to wyjątkowe wydarzenie, które zyskuje coraz wiekszą popularność. Rywalizacja na punkty zawsze podnosi poziom adrenaliny, jednak blackmintonowa oprawa dodatkowo to wzmacnia. Zawodnicy walczą o zwycięstwo w ciemności grając świecącymi lotkami Speeder®Night. Fluorescencyjne linie boisk oraz wymalowani specjalnymi farbami gracze są widoczni dzięki oświetleniu UV.

Wcześniej Blackminton kojarzył się speedersom z ciekawymi imprezami, które zazwyczaj organizowano po turniejach crossmintona. Fajnej zabawie towarzyszyła spora dawka ruchu, a gra świecącymi speederami zaczęła inspirować do tworzenia coraz ciekawszych odmian rozgrywek.

To właśnie w Mrzeżynie, w 2012 roku, zorganizowano pierwszy w świecie turniej w blackmintonowej oprawie. Tak się spodobało, że Mrzeżyńskie Centrum Sportu wpisało te rozgrywki na stałe  do swego kalendarza.

Ta unikatowa forma rywalizacji sportowej rozgrywana jest według zasad obowiązujacych w crossmintonie, ustalonych przez Międzynarodową Federację Crossmintona (ICO), a jedyną modyfikacją jest wprowadzenie formuły gry na czas i równoczesnej rywalizacji na kilku boiskach, co wyraźnie zwiększa widowiskowość całej imprezy. Każdy mecz trwa 8 minut, a o zwycięstwie decydują będą punkty zdobyte w tym czasie przez graczy. Zawodnicy rywalizują w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn, a najlepsi oprócz atrakcyjnych nagród, otrzymują po 500 punktów rankingowych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich fanów świecących lotek. Szczegóły w ogłoszeniu poniżej. Rejestracja do turnieju przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej lub telefonicznie pod numerem: 606 661 804.

Ogłoszenie => INFOKapitanNaviBlackmintonOpen2016

Rejestracja On-line=> Formularz zgłoszeniowy  

Lista zgłoszonych graczy – stan na 19.07.2016:

kategorie singlowe ISBO:

Female singles: 1. Jackiewicz Weronika (Warszawa); 2.Bomirska Lidia (Lipków); 3.Kościuk Marzena (Warszawa); 4.Garwolińska Ewa (Rogowo); 5.Idzi Iza (Mrzeżyno);6.Wincenciak Zofia (Skawina); 7.Czeremużyńska Zofia (Konstancin Jeziorna);

Open singles (all genders, mixed): 1.Garwoliński Lech (Rogowo); 2.Kurczak Robert (Mrzeżyno); 3.Kuhenel Marcus (GER); 4.Michniewicz Szymon (Mrzeżyno); 5.Korkosz Damian (Warszawa); 6.Zych Łukasz (Mrzeżyno); 7.Wincenciak Jan (Skawina); 8.Czeremużyński Jacek (Konstancin Jeziorna); 9.Sarek Paweł (Kielce); 10.Maguński Daniel (Kraków); 11.Borowiec Piotr (Sycewice); 12.Majchrzak Jerzy (Wrzesnica);

 

Szczegóły

Data:
23/07/2016
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

MCS Mrzeżyno
Mrzeżyno, Polska + Google Map