Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

250-ICO Crossminton-STARS Brzeszcze 2018

Marzec 10

Międzynarodowy Turniej Crossmintona 

To już kilkuletnia tradycja, że w marcu, w Hali Sportowej w Brzeszczach rozgrywany jest międzynarodowy turniej crossmintona zaliczany do cyklu ICO- International Serie.  Turniej ma rangę ICO-250 punktów, co oznacza, że tyle ich maksymalnie można będzie zdobyć w każdej kategorii wiekowej i będą one zaliczane do międzynarodowego rankingu ICO, a także do rankingu Crossminton STARS Poland 2018.

W imieniu organizatorów, Ośrodka Kultury w Brzeszczach, Hali Sportowej w Brzeszczach, portalu CrossmintonPL oraz  SKF Speed Klub Brzeszcze serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do udziału w zawodach. Szczegółowe informacje dla graczy w ogłoszeniu poniżej. Rejestracja do turnieju poprzez system Ophardt-ICO (www.crossminton.org) lub formularz zgłoszeniowy poniżej.

Ogłoszenie – INFO-X-StarsBRZESZCZE2018

Announcement – INFO-X-StarsBRZESZCZE2018

Rejestracja – formularz zgłoszeniowy – dostępny do 5.03.2018.

Draft/schemat rozgrywek –  Draft-ICO-STARSBrzescze2018 

Timetable/harmonogram czasowy – Hala-TimetableBrzeszcze2018 / Gimnazjum-TimetableBrzeszcze2018  

 LiveScore-Brzeszcze2018   

VideoStreaming-Brzeszcze2018

Results/Wyniki – Results-ICO-250TMBrzeszcze2018 

Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii/Below we present the winners of all categories:

 U18 Male: 1. Kacper Bezak(POL); 2. Tino Matej Kaligari(CRO); 3. Aleksander Łyko(POL); 3. Mateusz Rybak(POL)

U14 Mixed: 1. Adrian Jancunski(LTU) ; 2. Mateusz Faska(POL); 3. Emilia Czepiec (POL); 3. Marko Piskura(SVK)

U12 Mixed: 1. Branislav Bujnacek(SVK) ; 2. Kamil Jancunski (LTU); 3. Viliam Kopilec(SVK); 3. Anna Wachowicz(POL)

     

Female: 1. Janackova Klara (CZE);2. Lukacova Tamara (SVK); 3. Lewandowska Dorota (POL); 3. Miskulin Nika (CRO)

Female40+: 1. 1. Beata Jagiełło(POL); 2. Tatiana Zrnic(CRO); 3. Lidia Bomirska(POL; 3. Joanna Kowalczyk(POL);

    

OPEN: 1. Makrlik Petr (CZE); 2. Knoflicek Daniel (CZE); 3. Pjecha Vladimir (SVK); 3. Knapczyk Mateusz(POL)

Male40+: 1.Chmielewski Grzegorz (POL); 2. Podvolecky Pavel (CZE); 3. Sawicki Mariusz (POL);

  1. Czeremużyński Jacek (POL)

Male50+: 1. 1. Paweł Łęski(POL); 2. Piotr Gawlak(POL); 3. Jerzy Knot(POL); 3. Tomislaw Matkovic(CRO)

     

Zapraszamy także do oglądania finałów w poszczególnych kategoriach przygotowanych przez Vladimir Pjecha/We also invite you to watch the finals in individual categories prepared by Vladimir Pjecha:

1) 2018-Brzeszcze ICO-250point /OPEN – 2nd set/ MAKRLÍK Petr (CZE) – PJECHA Vladimír (SVK)

https://www.youtube.com/watch?v=jGWLxGr394g&feature=youtu.be

2) 2018-Brzeszcze ICO-250point /OPEN  /  WOLCZYK Adrian(POL) – PUSKAS Jozef (SVK)

https://www.youtube.com/watch?v=ILSS7gfY66A&feature=youtu.be

3) 2018-Brzeszcze ICO-250point /Female/WINCENCIAK Zofia (POL) – LEVKOVÁ Lenka (SVK)

https://www.youtube.com/watch?v=G_I8F3Zz3SQ 

4) 2018-Brzeszcze ICO-250point /Female FINAL / JANÁČKOVÁ Klára(CZE) – LUKACOVA Tamara(SVK)

https://www.youtube.com/watch?v=gCXXbZNum1s

5) 2018-Brzeszcze ICO-250point /M40+ / CZEREMUZYNSKI Jacek(POL) – CWIAKALA Dariusz(POL)

https://www.youtube.com/watch?v=UwN6aD_wKTc&feature=youtu.be

6) 2018-Brzeszcze ICO-250point/ Final M40+ /CHMIELEWSKI Grzegorz (POL) – PODVOLECKÝ Pavel (CZE)

https://www.youtube.com/watch?v=J-e9AUV87vY&feature=youtu.be

7) 2018-Brzeszcze ICO-250point/Final U18 male/ BEZAK Kacper(POL) – KALIGARI Matej(CRO)

https://www.youtube.com/watch?v=GhEI8n0O45k&feature=youtu.be 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Data:
Marzec 10
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Hala Sportowa w Brzeszczach
Brzeszcze, Małopolska Polska + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *