Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1000 – ICO Speedminton® Polish Open Warszawa

09/04/2016

PolishOpen2016grafika

Results/Wyniki =>

 

Lista graczy zgłoszonych do turnieju  – stan na 2.04.2016/The list of players registered for the tournament – as at 02.04.2016: 

Female singles: 1.DIALLO Andrea (GER); 2.LAUDON Doreen (GER); 3.WURZ Nicola (GER); 4.KORTE Nina (GER); 5.SMILKOVSKI Michelle (GER); 6.ULLIUS Andrea (GER); 7.DARNYIK Agnes (HUN); 8.ANSMITE Kristiana (LAT); 9.PAEGLE Santa (LAT); 10.SOŁTYS Marta (POL); 11.JACKIEWICZ Weronika (POL); 12.PAKUŁA Magdalena (POL); 13.WIKLAŃSKA Natalia (POL); 14.KARASEK Janina (POL); 15.URBANIK Marta (POL); 16.KEBER Jasmina (SLO); 17.KNEZ Dajana (SLO); 18.NIELSEN Rebecca (SWE); 19.DESFARGES Alexandra (FRA); 20.JAGECIC Laura (CRO); 21.JAGECIC Zrinka (CRO); 22.STOECKMANN Karin (GER); 23.LEVKOVA Lenka (SVK); 24.LUKACOVA Tamara (SVK); 25.ZATVARSKA Alona (UKR);

Open singles (all genders, mixed): 1.LEQUEUX Florian (FRA); 2.LUTZ Adrian (GER); 3.ZABEL Daniel (GER); 4.DIALLO Boubacar (GER); 5.FELDKIRCHNER Christoph (GER); 6.SOOS Julien (GER); 7.STEMME Sascha (GER); 8.KUWERT-BEHRENZ Christoph (GER); 9.VINCZE Oliver (HUN); 10.PASCHE Stian (NOR); 11.BEDNAREK Marcin (POL); 12.AEBISCHER Stefan (SUI); 13.PUSKAS Jozef (SVK); 14.PJECHA Vladimir (SVK); 15.EKBERG Melker (SWE); 16.BLANCO Javier (ESP); 17.SCHUSSELER Patrick (GER); 18.RALF Arne (GER); 19.TIMM Sebastian (GER); 20.JOHNK Jonas (GER); 21.KROBER Sven (GER); 22.CERS Renars (LAT); 23.GULBIS Ainars (LAT); 24.DAMSTUEN Erik (NOR); 25.STOKKE Fredrik Killingberg (NOR); 26.ILCZUK Tomasz (POL); 27.KACZMAREK Tomasz (POL); 28.SAWICKI Mariusz (POL); 29.ORZECHOWSKI Jakub (POL); 30.KOWALCZYK Mariusz (POL); 31.MIŁOŃ Sławomir (POL); 32.WILKOSZ Wojciech (POL); 33.HUDOKLIN Rok (SLO); 34.SUSTERSIC Matjaz (SLO); 35.HOLTRYD Johan (SWE); 36.HJALMARSON Per (SWE); 37.MADEJ Sebastian (POL); 38.PALIŃSKI Rafał (POL); 39.MORANVILLE Yoann (FRA); 40.GERVAIS Nicolas (FRA); 41.KRAUSE Janik (GER); 42.GIPTER Mark (LAT); 43.PRIEDITIS Oskars (LAT); 44.GĄTARZ Michał (POL); 45.OCIEPA Marcin (POL); 46.JANCZUŃSKI Andrzej (LTU); 47.WOŁCZYK Adrian (POL); 48.JEGOROVS Pavels (LAT); 49.MANDRYK Mychailo (UKR);

Male singles: Seniors 40+: 1.VINCZE Karoly (HUN); 2.SCHOLZ Jochen (GER); 3.KREBS Michael (GER); 4.FEHRE Frank (GER); 5.KOCH Jurgen (GER); 6.KUHNEL Marcus (GER); 7.ASZTALOS Attila (HUN); 8.DOZSA Tamas (HUN); 9.SCAVNICKY Jan Sr. (SVK); 10.PASCHE Morten (NOR); 11.CZEREMUŻYŃSKI Jacek (POL); 12.ĆWIĄKAŁA Dariusz (POL); 13.WIKLAŃSKI Wojciech (POL); 14.CHMIELEWSKI Grzegorz (POL); 15.DRUMLAK Przemek (POL); 16.JAGIEŁŁO Wojciech (POL); 17.WIESNER Zoltan (HUN); 18.JAGECIC Sinica (CRO); 19.PODVOLECKY Pavel (CZE); 20.JONOT Christophe (FRA); 21.HERRMANN Marcel (GER); 22.NILOS Georges (GER); 23.LAZDINS Uldis (LAT); 24.WRÓBEL Jacek (POL); 25.SAREK Paweł (POL); 26.NOWOGÓRSKI Dariusz (POL); 27.NOWOGÓRSKI Artur (POL); 28.LUKAC Alexander (SVK);

Male singles: Seniors 50+: 1.KNOT Jerzy (POL); 2.KNOBLING Charly (GER); 3.ALEKSIC Nebojsa (CRO); 4.JURAS Roman (CZE); 5.KISS Ferenc (HUN); 6.MALISZEWSKI Jerzy (POL); 7.KOZIELSKI Czesław (POL): 8.TRACZ Andrzej (POL); 9.WINCENCIAK Jan (POL); 10.MIEŻYŃSKI Bogdan (POL); 11.GAWLAK Piotr (POL); 12.ŁĘSKI Paweł (POL);

Female singles: Seniors 35+: 1.BOREK Anna (GER); 2.IVKOVIC Gordana (CRO); 3.SCHOLZOVA Jana (CZE); 4.BRAUN Helga (HUN); 5.LEWANDOWSKA Dorota (POL); 6.KOŚCIUK Marzena (POL); 7.SCHABEK Sabina (POL); 8.CHALCARZ Aneta (POL); 9.JAGIEŁŁO Beata (POL); 10.LUKACOVA Anna (SVK); 11.HESSE Sandra (GER); 12.ALDINA Inguna (LAT); 13.LELONEK Magdalena (POL); 14.JANCZUŃSKA Gabija (LTU); 15.KOWALCZYK Joanna (SVK);

Female singles: Juniors U18: 1.BRKOVIC Paula (CRO); 2.KRPALKOVA Nikol (CZE); 3.HORVAT Sarah (GER); 4.WINCENCIAK Zofia (POL); 5.SKERL Lori (SLO); 6.SKERL Rebeka (SLO); 7.PODVOLECKA Blanka (CZE);

Male singles: Juniors U18: 1.MAKAROV Matyas (CZE); 2.MELICHAR Jakub (CZE); 3.KOCH Malte (GER); 4.UTZEL Klemens (GER); 5.CINATS Matiss (LAT); 6.BEZAK Kacper (POL); 7.JOVAN Jasa (SLO); 8.ANDRZEJEWSKI Szymon (POL); 9.WIŚNIEWSKI Szymon (POL); 10.FILIPOWICZ Maciej (POL);

Female singles: Juniors U14: 1.HUBOVA Andrea (SVK);

Male singles: Juniors U14: 1.1.JERKOVIC Marko (CRO); 2.LICHY Jan (CZE); 3.JAGIEŁŁO Łukasz (POL); 4.MICHALIK Maciej (POL); 5.KNEZ Tilen (SLO); 6.STARINA Andraz (SLO); 7.ZIAJA Karol (POL); 8.DRUMLAK (POL); 9.ĆWIĄKAŁA Michał (POL); 10.ŁYKO Aleksander (POL); 11.HUBA Juraj (SVK);

Female singles: Juniors U12: 1.

Male singles: Juniors U12: 1.FASKA Mateusz (POL); 2.JANCZUŃSKI Adrian (LTU); 3.JANCZUŃSKI Kamil (LTU); 4.SCAVNICKY Jan Jr. (SVK);

Doubles Open: 1.EKBERG Melker (SWE)/SOOS Julien (GER); 2.PUSKAS Jozef (SVK)/PJECHA Vladimir (SVK); 3.VINCZE Karoly (HUN)/VINCZE Oliver (HUN); 4.KUWERT-BEHRENZ Christoph (GER)/JOHNK Jonas (GER); 5.LUTZ Adrian (GER)/ZABEL Daniel (GER); 6.KROBER Sven (GER)/SCHUSSELER Patrick (GER); 7.PASCHE Stian (NOR)/ STOKKE Fredrik Killingberg (NOR); 8.KOCH Malte (GER)/KOCH Jurgen (GER); 9.ILCZUK Tomasz (POL)/GERVAIS Nicolas (FRA); 10.SAWICKI Mariusz (POL)/WOZNIAK Michał (POL); 11.MIEŻYŃSKI Bogdan (POL)/ORZECHOWSKI Jakub (POL); 12.JONOT Christophe (FRA)/MORANVILLE Yoann (FRA); 13.CHMIELEWSKI Grzegorz (POL)/WRÓBEL Jacek (POL); 14.MIŁOŃ Sławomir (POL)/WILKOSZ Wojciech (POL); 15.ĆWIĄKAŁA Dariusz (POL)/ŁĘSKI Paweł (POL); 16.KACZMAREK Tomasz (POL)/OCIEPA Marcin (POL); 17.STEMME Sascha (GER)/KREBS Michael (GER); 18.ASZTALOS Atilla (HUN)/KISS Ferenc (HUN); 19.MADEJ Sebastian (POL)/WOŁCZYK Adrian (POL); 20.PASCHE Morten (NOR)/DAMSTUEN Erik (NOR); 21.KRAUSE Jannik (GER)/KNOBLING Charly (GER); 22.NOWOGÓRSKI Dariusz (POL)/NOWOGÓRSKI Artur (POL); 23.CINATS Matiss (LAT)/GIPTER Mark (LAT); 24.ANDRZEJEWSKI Szymon (POL)/WIŚNIEWSKI Szymon (POL);

Doubles Female: 1.SOŁTYS Marta (POL)/KARASEK Janina (POL); 2.SCHABEK Sabina (POL)/URBANIK Marta (POL); 3.LELONEK Magda (POL)/WINCENCIAK Zofia (POL); 4.JACKIEWICZ Weronika (POL)/PAKUŁA Magdalena (POL); 5.KRPALKOVA Nikol (CZE)/SCHOLZOVA Jana (CZE); 6.JAGECIC Zrinka (CRO)/JAGECIC Laura (CRO);

Doubles Mix: 1.LEQUEUX Florian (FRA)/KORTE Nina (GER); 2.SUSTERSIC Matjaz (SLO)/KERBER Jasmina (SLO); 3.NIELSEN Rebecca (SWE)/HJALMARSON Per (SWE); 4.DARNYIK Agnes (HUN)/DOZSA Tamas (HUN); 5.JOVAN Jasa (SLO)/KNEZ Danaja (SLO); 6.FELDKIRCHNER Christoph (GER)/ULLIUS Andrea (GER); 7.HORVAT Sarah (GER)/ UTZEL Klemens (GER); 8.LAUDON Doreen (GER)/KUHNEL Markus (GER); 9.HUDOKLIN Rok (SLO)/SKERL Lori (SLO); 10.WURZ Nicola (GER)/SCHOLZ Jochen (GER); 11.BOREK Anna (GER)/DIALLO Boubacar (GER); 12.AEBISCHER Stefan (SUI)/DIALLO Andrea (GER); 13.JURAS Roman (CZE)/LEVKOVA Lenka (SVK); 14.GOSSEN Daniel (GER)/WITWICKA Katarzyna (POL); 15.DESFARGER Alexandra (FRA)/HERRMANN Marcel (GER); 16.TIMM Sebastian(GER)/SKERL Rebeka (SLO); 17.LAZDINS Uldis (LAT)/ALDINA Inguna (LAT); 18.PAEGLE Santa (LAT)/ GULBIS Ainars (LAT); 19.ZATVARSKA Alona (UKR)/MANDRYK Myhailo (UKR); 20.WIESNER Zoltan (HUN)/ BRAUN Helga (HUN); 21.LEWANDOWSKA Dorota (POL)/SAREK Paweł (POL);

 

Szczegóły

Data:
09/04/2016
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03– 901 Warszawa
Warszawa , Polska
+ Google Map